סיכום 2022- איזו שנה!!!!!

להעז.. לחלום…לטעות…ללמוד……להתחזק….להתעצב.. לשמוח… להגשים..

אז מסתיימת לה שנה, שנה בה העזתי לחלום ומימשתי… יצאתי לעצמאות לאחר היותי שכירה כ-17 שנים במגוון תפקידי משאבי אנוש…

 

שנת 2022- מה למדתי ממך? ומהן התובנות/הנתונים בהם חשוב לי לשתף את קוראיי?

  1. תאמינו בעצמכם, ביכולותיכם גם כאשר נראה שמשהו הוא בלתי אפשרי המציאות עשויה להתהפך לטובתכם- סיפור אמיתי: זכיתי במנטור ענק- מנטור לחיים (אמיל רוזנבלט) – הוא הבטיח לי בזמנו שלא מכשיר יותר הד הנטרים..אך ראו זה פלא ממאי 2022 הוא פתח לראשונה הכשרה ייעודית להד הנטרית אחת…דבקתי במטרתי, לא השארתי לו ברירה 😊 כל האמצעים היו כשרים בגבולות הטעם הטוב- וכן הייתי קצת קרציה…הגשמתי שלב מהותי בדרך לבניית העסק.
  2. יכולות בינאשיות- It's all about people- הוא ביטוי שלחלוטין מאמינה בו, יהיו שיאמרו שהוא קלישאה, מבחינתי השנה הוא הוכיח את עצמו כל פעם מחדש. הכרתי קהילה מיוחדת, לקוחות שרצו לעבוד איתי בזכות חיבור בינאישי ולאו דווקא כי ידעתי יותר מהד הנטר אחר, מועמדים שנשארו עד היום בקשר וקולגות שהפכן מבחינתי לנכס יקר לעסק שלי!! תשקיעו בלהיות אנשים שנעים להיות בחברתם! כ"כ מאמינה בזה!
  3. נוכלות בלינקדין- וואו וואו וואו!!!! קצרה היריעה מלהכיל את מה שיש לי לומר בנושא. בחצי שנה בלבד, הרחבתי את הרשת שלי מ 300 connections ל 4,000+ אלפי עוקבים חדשים. למדתי שאני יודעת לכתוב, אוהבת לכתוב ויותר מהכל למדתי איזה ערך יכולה לייצר הכתיבה עבור רובינו! הוצאתי עשרות פוסטים, זכיתי במאות תגובוות מרגשות שלכם, מלמדות ופותחות הזדמנויות! אם הפרופיל שלכם לא יספר את סיפור הרלוונטיות שלכם לשוק העבודה, אם אתם לא תספרו מידי פעם מה אתם יכולים ויודעים לעשות- איך יידעו??
  4. נפלאות הנטוורקינג- הכרתי מאות אנשים חדשים השנה, נחשפתי לעולמות מגוונים! תנסו לגעת באנשים מחוץ למעגלים "הרגילים" שלכם. אנשים חדשים=הזדמנויות חדשות. סיפור אמיתי: אני אוהבת להתאמן, חברותיי יודעות ש הGo strong הוא זמו קדוש- מכון האימונים המלווה אותי 3 פעמים בשבוע. אני נוטה להפריד בין הביזנס לפלז'ר אך כבר אמרנו שלנטוורקינג יש חוקים משלו…כך קרה שניגשה אליי אחת המתאמנו…בעלה שוקל את צעדיו… הוא גם שוקל המון אך פחות בא לו להתאמן 😊… לענייננו- היא שכחה לספר שבעלה איש D&R בחסד…  השאר היסטוריה…. השקעה קטנה בנטוורקינג במכון, השמה גדולה חודש לאחר מכן ומציאת משרת חלומות עבור הבעל של…
  5. אל תפחדו מהפחד- אני טכנופובית- מודה. כל מה שקשור למערכות מיחשוב, מערכות ERP, תוכנות למינהן פחות אני… אני טובה יותר בשיח, באבחון, באנשים עצמם…אבל רגעעע- הקמתי עסק וזה בלתי נמנע!! למדתי ועודני לומדת..כל יום!! ידע=כח!!! לעיתים אין מנוס, מודה- זה מצריך התמודדות אך אין סיפוק גדול מזה!
  6. מהותו של אתר- בניתי אתר, יחסית בתחילת הדרך הודות לדן סונגו. וואווו איזה תהליך. יודעת שיהיו שיחלקו עליי ושדבקים בדיעה שאין כמו "מפה לאוזן" והמלצות אישיות אך בעיניי לפחות, זהו שלב MUST לכל נותן שירות באשר הוא. מעבר לזה שאתר הוא כלי המדייק בידול עיסקי וממקד את כיוון הביזנס , מבחינתי האתר שלי מהווה באופן יומיומי פלטפורמה ללקוחות ומועמדים קיימים ופוטנציאליים . פלטפורמה המרכזת המלצות, בלוגים ומאגרי ידע. תשקיעו באתר! זה מוכיח את עצמו!

 

אני מאחלת לכם ולי ששנת 2022 תשאיר אבק לשנת 2023

שנת 2022 היית טובה אליי- מאוד!! אך גם לימדת מהו אתגר בהביטי תעסוקה, שינוי והאטה.

מייחלת לכולנו להיות טובים יותר..מדוייקים יותר ובעיקר אוהבים את חיינו ואת מה שאנחנו עושים

Welcome 2023!!!!!

מאמרים וטיפים:

יצירת קשר

מלאו את הטופס ונחזור בהקדם האפשרי

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋 כאן לימור,
איך אפשר לעזור לך?