הד הנטינג-מהות המקצוע

מהו הד הנטינג? מיהו ה-הד הנטר?

  1. הד האנטר הוא מומחה בתחום הגיוס ותפקידו לעזור לארגון בהובלת תהליך הגיוס לאיוש משרות שהן על-פי רוב נישתיות, דיסקרטיות, מאתגרות, דחופות או דורשות מיומנויות ייחודיות.
  2. עבודתו של הד האנטר מתבססת על תחקיר מקיף להכרת הארגון לעומק, התפקיד הרלוונטי המבוקש, הבנה עסקית, מקצועית , הכרת ה DNA הארגוני וכפועל יוצא של כך בחירת הפרסונות המתאימות.
  3. הד הנטר טוב ומקצועי מגיע עם רקע שצבר בתחום הגיוס, או בתחומים עסקיים רלוונטיים. (ניהול משאבי אנוש, גיוסים טכנולוגיים, תפקידי שירות וכו')
  4. -Networking-ניסיונו הרב של ההד האנטר הוא גם היתרון היחסי שלו בכל הנוגע לרשת הקשרים שבנה לאורך השנים, כזו שמסייעת לו באיתור וניטור של המועמדים המתאימים למשרה המבוקשת.
  5. הד הנטר אינו עובד בהיקפים גדולים- הוא יעביר לארגון לרוב ,קבוצת מועמדים מצומצמת, העונה לדרישות התפקיד, מהם ייבחרו המועמדים המובילים ובסופו של דב האחד המיוחל.

 

לסיכום:

הheadhunting  הוא מונח ידוע בתחום גיוס עובדים, ומהותו היא מומחיות ברמה גבוהה.

ההד האנטר הוא מומחה בתחום הגיוס, והיתרון המרכזי שלו  הוא הובלה של תהליך ממוקד ואפקטיבי תוך בדיקת רקע מעמיקה אודות הארגון ואודות העובד הפוטנציאלי, זאת בכדי להגיע להתאמה המקסימלית בין העובד לבין התפקיד הרלוונטי בארגון.

זו משימה לא פשוטה אך, באמצעות הד האנטר מקצועי, תוכלו לחסוך זמן יקר ובאמצעות חיפוש מיומן למצוא את העובד המתאים ביותר לחברה שלכם, לתפקיד הייחודי או התפקיד הדיסקרטי שאתם מבקשים למצוא.

מאמרים וטיפים:

יצירת קשר

מלאו את הטופס ונחזור בהקדם האפשרי

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋 כאן לימור,
איך אפשר לעזור לך?