אז ביקשו שאופיע בחדשות

אוגוסט 2022

אז ביקשו שאופיע בחדשות… אולי זוכרים לי חסד נעורים מלימודיי בבית ספר למשחק..

אז נעניתי, זה באמת בא לי באופן טיבעי, .לדבר מול קהל…לדבר בכלל….

רק שמה שהוסבר לי הוא שמהות הכתבה היא השילוב הבלתי נתפס בין קריירה לילדים, על אחת כמה וכמה באוגוסט הקשוח…

ואני כבעלת עסק בתחום HR Services , הד הנטרית פעילה ובגדול "סופר ביזי" נעניתי לבקשה לדבר על זה- כי מה זה בשבילי לדבר? מי שמכיר אותי יודע שזה הצד החזק שלי😊 המלים קולחות ממני…

רק כאן יש טוויסט בעלילה….. אני את שלי אמנם עשיתי- תקתקתי את הבית, העמדתי ארבעה ילדים ב"דום מתוח" והכנתי משפטי מפתח על העסק שלי בתחום הגיוס הד הנטינג ומשאבי אנוש.

ואכן נשאלתי ודיברתי על הכל….. רק שמכל הכתבה נשאר משפט התחינה שלי אל יפה בן דוד- בו -אני פונה אל הלב שלה למען לא תהיה שביתה.

אז מה השורה התחתונה שלי?- לעיתים קיים פער בין תכנון לביצוע- זה פוגש אותנו במגוון תחומים ביום יום , בעבודה בחיים האישיים וכו..

במצבים מסוימים נאלץ לעשות חישוב מסלול מחדש ולהתחיל תהליכים מהתחלה

אך רבים הם המקרים בהם נדרשת גמישות מחשבתית בכדי להבין שגם אם קיימים פערים בין מה שתיכננו/חשבנו שיהיה לבין הנעשה בפועל-קיים סיכוי סביר שיש ערך מוסף לסיטואציה החדשה שנוצרה.

הוכחה חיה: בסרטון: צמצום הכתבה איתי לידי שלושה משפטים שמסתיימים בתחנונים ליפה בן דוד…לא זו היתה המהות לשמה התכנסתי אבל….חצי כוס מלאה תמיד אז-אולי משפט התחנונים שלי שהושאר בכתבה תרם במשהו? 🙂 בכל אופן-  המו"מ בין האוצר למורים צלח… החופש נגמר, עת ללמידה, עת לשגרה, עת לעשייה!!!!

שנת לימודים מוצלת לכולם.

מאמרים וטיפים:

יצירת קשר

מלאו את הטופס ונחזור בהקדם האפשרי

להתחלת השיחה
💬 איך אפשר לעזור?
היי 👋 כאן לימור,
איך אפשר לעזור לך?